fbpx

Etendus “Esimene lend”

Ainulaadne sündmus Eesti kultuurimaastikul!

Kutsume vaatama meisterlikku ja mängulist Eesti oma tsirkust.

Tsirkusestuudio Folie tähistab sel hooajal oma kümnendat aastapäeva etendusega “Esimene lend”. Etendused toimuvad kolmapäeval, 17.märtsil kl 18 ja neljapäeval, 18. märtsil kl 10.00, 12.00 ja 18.00 Salme Kultuurikeskuse fuajees. Esinevad tsirkusestuudio Folie esimese lennu artistid ja treenerid, elav muusika akordionist Jaak Lutsojalt, lavastaja Renate Valme.
Noored artistid joonistavad akordionist Jaak Lutsoja autorimuusika saatel mustri, millesse on põimitud meisterlikkust erinevates žanrites žongleerimisest õhuakrobaatikani. „Esimene lend“ on lugu  teest ja valikutest, mis seisavad noorte inimeste ees.

Tsirkusestuudio Folie on Euroopas saavutanud maine kui väga meisterlik ja professionaalsete etendustega trupp. “Esimene lend” on Folie kolmas etendus, eelmised etendused “Pärlihaldjas” ja “Kohver” said väga sooja vastuvõtu nii Eestis kui välismaal.  Folie etenduste eesmärgiks on noortele artistidele esinemis- ning lavakogemuse pakkumine, aga ka uue tsirkuse arendamine, kus suur tähtsus lisaks triki meisterlikule sooritamisele on ka näitlejameisterlikkusel, visuaalsel dünaamikal ja süžeel.

Tsirkusestuudio Folie on Euroopa Kultuuripealinn Tallinn 2011 kultuuriprogrammi ametlik partner.

Etendused „Esimene lend“:

K 17. märtsil kl 18.00  Salme Kultuurikeskuse fuajees
N 18. märtsil kl 10.00, 12.00 ja 18.00  Salme Kultuurikeskuse fuajees

E-POST

folie@tsirkus.ee

Telefoninumber

+372 5662 9702

Aadress

Salme 12, 10614, Tallinn