fbpx

UUS POISTE GRUPP Nõmmel

 

Tsirkusestuudio Folie avab uued poiste grupid vanustele 7-9 ja 10-14.

Trennid toimuvad Nõmmel, Valdeku spordisaalis (Valdeku 15)

Trennis saab õppida akrobaatikat, tsirkusetrikke ning tasakaalukunsti ja žongleerimist. Grupp on loodud tulevastele ägedatele inimestele, koostöövõimelistele ja lennukate ideedega kogukonna liikmetele, tsirkuseartistidele ja enesekindlatele maailma avastajatele. Alusta oma põnevat teekonda juba nüüd!

Registreeri trenni info@tsirkus.ee või www.tsirkus.ee/treeningud/trenniruhmad/

PAHUPIDI TSIRKUS Salme Kultuurikeskuses

Grupp täis

Trenni on oodatud kõik lapsed, kes soovivad alustada tsirkusega. Trennides saab joosta, hüpata ja tsirkusetrikke õppida. Rõhk on akrobaatikal, mis laob hea füüsilise põhja toetades igasugust sportimist. 

TIRELIMPS

Trenni on oodatud lapsed vanuses 7-10, kel huvi liikumise ja võimlemise vastu. Trenni sisuks on akrobaatika ja tsirkusetrikid, trennid on mängulised ja lõbusad. Treening on heaks ettevalmistuseks ükskõik millise spordialaga edasi tegelemiseks tulevikus.

AKROLAPS 

(grupp täis)

Grupp lasteaia lastele vanuses 5-6. Lastele meeldib mängida ja just seda me trennis teemegi! Läbi mängu ja lihtsamate akrobaatiliste harjutuste arendame tasakaalu, koordinatsiooni ning õpime oma keha paremini tundma.

AKROLAPS (5-6 aastased) Nõmmel E 17:40-18:30 Tsirkusesaal

Täiskasvanute trenn

Trenn on suunatud täiskasvanutele ja peaaegu täiskasvanutele, kes otsivad enese arengus põnevaid väljakutseid. Trennid toimuvad nii Nõmmel kui Kalamajas. Erialadest pakume akrobaatikat, õhuakrobaatikat ja žongleerimist. Kui keegi tuleb oma suure sooviga veel mõnest tsirkuse alast, siis anname endast parima, et see saaks teoks. Ja lapsemeelsus on alati lubatud!

 

PS! Täiskasvanud peavad kõik olema vaktsineeritud (esitama tõendi) või näitama uksel ette kehtiva (48h) testi tulemuse.

TÄISKASVANUTE TRENN, akrobaatika Nõmmel T 19:30-21
TÄISKASVANUTE TRENN, õhuakrobaatika Nõmmel N 19:30-21
TÄISKASVANUTE TRENN, Žonglööride klubi Salmes P 18-19:30

Algajate II aasta, tüdrukute grupp LÕBUS HERNES Kalamajas

Algajate II aasta, tüdrukute grupp Salme Kultuurikeskuses.

Tüdrukud vanuses 7-10, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Algajate II aasta, tüdrukute grupp TÄHESADU Nõmmel

Tähesadu on alustavate II aasta tüdrukute grupp Nõmmel. Trenni on oodatud 7-10-aastased lapsed, keda köidavad akrobaatika ja tsirkus. Trennides õpitakse akrobaatika alustalasid, suur rõhk on painduvusel ja üldtreeningul. Tutvust saab teha paljude erinevate tsirkuse aladega, eesmärgiks koordinatsiooni, tasakaalu ja ruumilise intelligentsuse arendamine.

Algajate II aasta, poiste grupp Zalto Nõmmel

Algajate II aasta grupp. Poisid vanuses 7-12, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika, hüppamise ja ronimise vastu. Tähtsal kohal on poistegrupis akrobaatika, hästi palju hüppamist ning erinevad tsirkusealad.

Tüdrukute grupp SÄDE Nõmmel (kogemustega)

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 7-10, kellel on huvi ja kogemust tsirkuse ja akrobaatika vallas. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Edasijõudnud tüdrukute ja poiste grupp

KALAMAJA TSIRKUS 

Siin käivad lapsed, kellel on on juba trennikogemust ning tsirkuse oskusi. Võimalus treenida erinevate eriala treenerite käe all, panna ennast proovile. Aladeks on akrobaatika, õhuakrobaatika, painduvus, monorattasõit, köieltants ja žongleerimine erinevate vahenditega.

Tüdrukute grupp VÄLE TIGU

Siin käivad lapsed, kellel on on juba trennikogemust ning tsirkuse oskusi. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning jätkame tsirkusetrikkide õppimisega.

 

  

 

Edasijõudnud tüdrukute grupp SININE SIIL

See on edasijõudnud tüdrukute grupp. Paljud tsirkusetrikid on juba selged, mõned tahavad veel harjutamist. Suurt rõhku paneme üldfüüsilisele treeningule ja painduvuse arendamisele. Pakume võimalust valida eriala ja treenida erinevate treenerite käe all.

Edasijõudnud tüdrukute grupp TSIRKEL

Tsirkel on grupp tüdrukutele, kel vanust üle 10 ja kogemust üle kolme aasta. Trennide sisuks on akrohüpped, painduvus ja kätelseis, õhuakrobaatika ning tasakaalualad ja žongleerimine.

Edasijõudnud poiste grupp AKROBÄTS

Akrobätsudel on tsirkuse ja akrobaatika kogemusi juba mitme aasta jagu. Poiste treening on nagu rätsepa pintsak. Vastavalt igaühe eeldustele ja huvidele pakume võimalust õppida akrohüppeid, žongleerimist, tasakaalualasid ja õhuakrobaatikat. Programmis on alati akrobaatika, jõud ja painduvus, et valmistada keha ette kõikvõimalikeks tsirkusealasteks katsumusteks.

Tüdrukute esinev grupp OPAA!

Suurt rõhku paneme üldfüüsilisele treeningule ja painduvuse arendamisele. Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi. Hoolega harjutame ka oma valitud tsirkuseala. Esinemas käime ka!

Esinev tüdrukute ja poiste grupp LOST D

Noored, kes on trennis käinud juba 5.-6.-7.-8. aastat. Paljud tsirkusetrikid on juba selged, mõned tahavad veel harjutamist. Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi. Viimastel aastatel on hoolega harjutatud banquini. Õpime näitlejameisterlikust, lavalist liikumist ja teeme kätekõverdusi. Osaleda saab žongleerimis-, õhuakrobaatika ja näitlemistunnis. Esinemas käime palju ja see ongi eriti lahe!

ŽONGLEERIMINE

Kõik Folie õpilased, kellel on huvi pallidega, kurikatega, diabologa või mõne muu vahendiga žongleerimise vastu on oodatud žongleerimistrenni.

 

 

 

 

 

 

TREENINGUD TOIMUVAD TALLINNAS

 

  • Salme Kultuurikeskus, Salme 12, Tallinn

  • Nõmme maja Tsirkusesaal, Valdeku 13

  • Nõmme Spordisaal, Valdeku 15