TSIRKUSE MÄNGUTUBA

Pühapäeviti ootame 3-5 aastaseid lapsi ema- või isaga võimlema ja tsirkusetrikke tegema.
Treening põhineb Veronica Sherborne`i meetodil, mis keskendub kehatunnetuse arendamisele ja positiivsete suhete loomisele läbi mänguliste tegevuste.

AKROLAPS

Grupp lasteaia lastele vanuses 5-6. Lastele meeldib mängida ja just seda me trennis teemegi! Läbi mängu ja lihtsamate akrobaatiliste harjutuste arendame tasakaalu, koordinatsiooni ning õpime oma keha paremini tundma.

HOMMIKUTSIRKUS

Küll on kahju, kui trennis ei saa käia ainult selle pärast, et kool on õhtupoole. Pole hullu nüüd saab trenni teha ka hommikul enne kooli.

Algajate tüdrukute grupp SÄDE Nõmmel

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 7-10, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Tüdrukute grupp VÄLE TIGU

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 8-11, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke. Võiks olla mingi lähedase alaga varasem kokkupuude.

Algajate poiste grupp Zalto Nõmmel

Ootame gruppi poisse vanuses 7-12, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika, hüppamise ja ronimise vastu. Tähtsal kohal on poistegrupis akrobaatika, hästi palju hüppamist ning erinevad tsirkusealad.

Algajate tüdrukute grupp ESIMENE VAGUN Kalamajas/Pelgulinnas

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 7-10, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Tüdrukute grupp LÕBUS HERNES Kalamajas/Pelgulinnas

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 8-11, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Tüdrukute grupp SININE SIIL

Suurt rõhku paneme üldfüüsilisele treeningule ja painduvuse arendamisele. Teeme hundirattaid ja harjutame käte peal seismist. Mängime, jookseme ja kui aega üle jääb, siis hüppame hüppenööriga või žongleerime rätikutega.

Edasijõudnud tüdrukute grupp TSIRKEL

Tähtis on üldfüüsiline treening ja painduvuse arendamine. Teeme hundirattaid ja harjutame käte peal seismist. Hüppame õhkrajal, teeme püramiide ja kui aega üle jääb, siis hüppame hüppenööriga, sõidame monorattaga või žongleerime.

Edasijõudnud poiste grupp AKROBÄTS

Poisid hüppavad, kargavad ning müravad, nagu poisid ikka. Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi ning erinevad tsirkusealad, uus poistelemmikala on parkuur.

Tüdrukute ja poiste grupp KALAMAJA TSIRKUS

Tahame saada tugevaks ja painduvaks, teeme üldfüüsilisi treeninguid ja arendame painduvust. Teeme hundirattaid ja harjutame käte peal seismist, ronime kangal ja tantsime köiel. Mängime, jookseme ja teeme tsirkusetrikke. Mõne poisi võtaksime meeleldi oma seltskonda lisaks.

Tüdrukute esinev grupp OPAA!

Suurt rõhku paneme üldfüüsilisele treeningule ja painduvuse arendamisele. Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi. Hoolega harjutame ka oma valitud tsirkuseala. Esinemas käime ka!

Esinev tüdrukute ja poiste grupp LOST D

Noored, kes on trennis käinud juba 5.-6.-7.-8. aastat. Paljud tsirkusetrikid on juba selged, mõned tahavad veel harjutamist. Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi. Viimastel aastatel on hoolega harjutatud banquini. Õpime näitlejameisterlikust, lavalist liikumist ja teeme kätekõverdusi. Osaleda saab žongleerimis-, õhuakrobaatika ja näitlemistunnis. Esinemas käime palju ja see ongi eriti lahe!

16+ ja täiskasvanud

Treeningud algajatele on mõeldud vanusele 16+ ja oodatud on kõik, olenemata soost või eelnevast kogemusest. Proovida saab akrobaatikat nii maas kui õhus ning žongleerimist.

ŽONGLEERIMINE

Kõik Folie õpilased, kellel on huvi pallidega, kurikatega, diabologa või mõne muu vahendiga žongleerimise vastu on oodatud žongleerimistrenni.

TREENINGUD TOIMUVAD TALLINNAS

 

  • Kalamaja Põhikoolis (Vabriku 18)
  • Euroopa Koolis (Tehnika 18)
  • Nõmme Majas (Valdeku 13)
  • Valdeku Spordihoones (Valdeku 15)

Registreeri trenni

Kas on kogemust akrobaatikas/võimlemises ning kui on, siis kirjeldage enda kogemust lähemalt.