Tunniplaan 2018/2019 hooajal

 

Treeningud toimuvad Tallinnas:

Salme Kultuurikeskuse võimlas, 3. korrus, Salme 12
TSIRKUSESAALIS Nõmme Majas, Valdeku 13, sissepääs rularambi juurest
Valdeku Saun-spordihoones, Valdeku 15

TSIRKUSE MÄNGUTUBA – 3-5-aastastele lastele koos vanemaga

P kell 10:30-11:30 Tsirkusesaalis

AKROLAPS

K 17:00-18:00 Tsirkusesaalis

HOMMIKUTSIRKUS – lastele, kes käivad koolis õhtupoolses vahetuses

E 9:00-10:30 Tsirkusesaalis
K 9:00-10:30 Tsirkusesaalis
R 9:00-10:30 Tsirkusesaalis

POISTE TRENN – 1. aasta poisid

T 16:30-18:00 Valdeku Spordihoones
K 15:30-17:00 Tsirkusesaalis
N 15:30-17:00 Valdeku Spordihoones
 
VÄLE TIGU – tüdrukud (7-10 a)

E 14:00-15:00 Tsirkusesaalis
K 14:00-15:30 Tsirkusesaalis
R 14:00-15:30 Tsirkusesaalis
 

SININE SIIL – tüdrukud (8-10 a)

E 15:00-16:30 Tsirkusesaalis
T 16:30-18:00 Valdeku Spordihoones
R 15:30-16:30 Tsirkusesaalis
 

AKROBÄTS – poisid (7-14 a)

E 16:30-17:30 Monorattasõit Tsirkusesaalis

T 15:00-16:30 Tsirkusesaalis
N 15:30-17:00 Valdeku Spordihoones

 

TSIRKEL – tüdrukud (9-12 a)

E 16:30-17:30 Monorattasõit Tsirkusesaalis
T 15:00-16:30 Tsirkusesaalis
N 15:00-16:30 Tsirkusesaalis
P 13:00-14:30 Salme Kultuurikeskuses, õhuakrobaatika 2

OPAA! – noor esinev grupp

E 17:30-18:30 Monorattasõit Tsirkusesaalis
T 16:30-18:00 Tsirkusesaalis
N 16:30-18:00 Tsirkusesaalis

R 16:30-18:00  Tsirkusesaalis
P 13:00-14:30 õhuakrobaatika 2 või 14:30-16 õhuakrobaatika 1, Salme Kultuurikeskuses

POISTE TSIRKUS Kalamajas (7-12 a) Liitus Teiste Kalamaja gruppidega

E 16:00-17:30  Salme Kultuurikeskuses
K 15:30-17:00 Salme Kultuurikeskuses
R 16:00-17:30 Salme Kultuurikeskuses 

LÕBUS HERNES – tüdrukud (7-9 a)

E 14:30-16:00 Salme Kultuurikeskuses
K 14:30-15:30 Salme Kultuurikeskuses
R 14:30-16:00 Salme Kultuurikeskuses

KALAMAJA TSIRKUS – tüdrukud (9-12 a)

E 16:00-17:30 Salme Kultuurikeskuses
K 15:30-17:00 Salme Kultuurikeskuses
R 16:00-17:30 Salme Kultuurikeskuses

LEITUD INGLID – edasijõudnud tüdrukud

E 17:30-19:00 Salme Kultuurikeskuses
K 17:00-18:30  Salme Kultuurikeskuses
R 17:30-19:00 Salme Kultuurikeskuses
P 17:30-19:00 Salme Kultuurikeskuses

LOST D:– esinev grupp

E 18:30-20:00 Tsirkusesaalis
T 18:00-19:30 Tsirkusesaalis
K 18:00-19:30 Tsirkusesaalis
N 18:00-19:30 Tsirkusesaalis
R 18:00-19:30 Tsirkusesaalis
P 14:30-16:00 Salme Kultuurikeskuses õhuakrobaatika
P 16:00-17:30 Tsirkusesaalis žongleerimine / vaba saal
 

16+/ TÄISKASVANUTE TSIRKUS

E 19:00-21:00 Salme Kultuurikeskuse võimlas, Salme 12, õhuakrobaatika (kuniks õhuasjade kinnitused ehitatakse Tsirkusesaali)
N 19:30-21:00 Tsirkusesaalis, Valdeku 13, akrobaatika               
P 16:00-17:30 Salme Kultuurikeskuses žongleerimine (kuniks trenn kolib Tsirkusesaali)