Trenn

Tsirkusestuudiosse Folie on oodatud lapsed, noored ja täiskasvanud, kel sooviks õppida akrobaatikat ja tsirkust.

Sügisel 2018 võtame õpilasi vastu gruppidesse Tsirkuse Mängutuba, Akrolaps, Hommikutsirkus, Väle Tigu, Sinine Siil,  Akrobäts, Lõbus Hernes, Kalamaja tsirkus, poiste gruppi Nõmmel ja Kalamajas ning täiskasvanute gruppi 16+.

 

Treeningute tunniplaani vaata siit!

 

 

TSIRKUSE MÄNGUTUBA:

Pühapäeviti ootame 3-5 aastaseid lapsi ema- või isaga võimlema ja tsirkusetrikke tegema.
Treening põhineb Veronica Sherborne`i meetodil, mis keskendub kehatunnetuse arendamisele ja positiivsete suhete loomisele läbi mänguliste tegevuste.

AKROLAPS:

Grupp lasteaia lastele vanuses 5-6. Lastele meeldib mängida ja just seda me trennis teemegi! Läbi mängu ja lihtsamate akrobaatiliste harjutuste arendame tasakaalu, kordinatsiooni ning õpime oma keha paremini tundma.

HOMMIKUTSIRKUS:

Küll on kahju, kui trennis ei saa käia ainult selle pärast, et kool on õhtupoole. Pole hullu nüüd saab trenni teha ka hommikul enne kooli.

Algajate tüdrukute grupp VÄLE TIGU:

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 7-10, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Tüdrukute grupp SININE SIIL:

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 8-12, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Tüdrukute grupp TSIRKEL:

Suurt rõhku paneme üldfüüsilisele treeningule ja painduvuse arendamisele. Teeme hundirattaid ja harjutame käte peal seismist. Mängime, jookseme ja kui aega üle jääb, siis hüppame hüppenööriga või žongleerime rätikutega.

Tüdrukute grupp OPAA!:

Suurt rõhku paneme üldfüüsilisele treeningule ja painduvuse arendamisele. Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi. Hoolega harjutame ka oma valitud tsirkuseala. Esinemas käime ka!

Poiste grupp AKROBÄTS ja teised poiste grupid:

Poisid hüppavad, kargavad ning müravad, nagu poisid ikka. Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi ning erinevad tsirkusealad, uus poistelemmikala on parkuur.

Algajate tüdrukute grupp LÕBUS HERNES:

Ootame gruppi tüdrukuid vanuses 7-10, kellel huvi tsirkuse ja akrobaatika vastu. Treeningutel arendame jõudu ja painduvust, aga kindlasti ka mängime ning teeme erinevaid tsirkusetrikke.

Tüdrukute grupp KALAMAJA TSIRKUS:

Tahame saada tugevaks ja painduvaks, teeme üldfüüsilisi treeninguid ja  arendame painduvust. Teeme hundirattaid ja harjutame käte peal seismist. Mängime, jookseme ja teeme tsirkusetrikke.

Edasijõudnud tüdrukute grupp LEITUD INGLID:

Otse taevast tulnud tüdrukud, kes on just nii tublid ja andekad, nagu nimi ütleb. Trennis on käidud juba  paar aastat ja mõned trikid on selged ka. Õpime kätelseisu, painutame ja saame tugevaks. Proovida saab ka žongleerimist, õhuakrobaatikat ja üherattalisega sõitmist.

Edasijõudnud tüdrukute ja poiste grupp LOST D:

Noored, kes on trennis käinud juba mitu aastat. Paljud tsirkusetrikid on juba selged, mõned tahavad veel harjutamist.  Tähtsal kohal on akrobaatika nii grupis, paaris, kui ka üksi. Lisaks õpime näitlejameisterlikust ja teeme kätekõverdusi. Osaleda saab žongleerimis-, õhuakrobaatika ja näitlemistunnis. Esinemas käime palju ja see ongi eriti lahe!

 

16+ ja täiskasvanud:

Treeningud algajatele on mõeldud vanusele 16+ ja oodatud on kõik, olenemata soost või eelnevast kogemusest. Proovida saab akrobaatikat nii maas kui õhus ning žongleerimist.

ŽONGLEERIMINE:

Kõik Folie õpilased, kellel on huvi pallidega, kurikatega, diabologa või mõne muu vahendiga žongleerimise vastu on oodatud žongleerimistrenni.

 

 

 

Treeningud toimuvad Tallinnas:

Tallinnas Salme Kultuurikeskuses (Salme 12)

Nõmme Majas (Valdeku 13)

Valdeku spordihoones (Valdeku 15)

 

 

 

Gerda-Anette Allikas, 8-aastat Folies: “Ma arvan, et tsirkus ongi üks olulisimaid asju, mis minust minu teeb.” 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.