Laagrid

 TSIRKUSE LINNALAAGRID LASTELE 2018 suvel Nõmme Majas, Valdeku 13

Folie pakub linnalaagreid algajatele vanuses 6-12 eluaastat.
Kestus 3-5 päeva, tegevused toimuvad ajavahemikus 9:30-16:00.

Laagrid toimuvad kahes vahetuses:

13.-15.06.2018 ja 18.-22.06.2018

Folie linnalaager 2014Laagri tegevused viiakse läbi Nõmme Majas ning osaliselt ka õues ja Nõmme mänguplatsidel. Toitlustamine Von Glehni pubis.  

Tsirkuse linnalaagrisse on oodatud lapsed, kel huvi tsirkuse ja liikumise vastu. Toimuvad akrobaatika- ja monorattatunnid ning õpitakse žongleerimist. Muidugi saab mängida ka!

TSIRKUSE LINNALAAGER 13.-15. juuni

Tsirkuse linnalaagrisse on oodatud poisid ja tüdrukud, kellel on huvi tsirkusetegevuse ja akrobaatika vastu, olenemata eelnevast kogemusest! Laager on mõeldud algajatele vanuses 6-12. Päevas tehakse tsirkuse trenni, käiakse õues ning mängitakse mänge. Laager toimub Nõmme Majas.

Hind 110 eurot (alates 01.06 120 €)

 

TSIRKUSE LINNALAAGER 18.-22. juuni

Tsirkuse linnalaagrisse on oodatud tüdrukud ja poisid, kel huvi tsirkuse ja liikumise vastu, eelnev kogemus pole vajalik. Toimuvad akrobaatika- ja monorattatunnid, õpitakse žongleerimist pallide, rättide, kurikate ning diabologa, mängitakse nii õues kui saalis. Laager on mõeldud algajatele vanuses 6-12. Laager toimub Nõmme Majas.

Hind 135 eurot (alates 01.06 145 €)

Kui laagrisse tuleb ühest perest mitu last, on soodustus 10%

Laagritesse registreerumine: info@tsirkus.ee

 

 

FOLIE SUVELAAGER toimub 8.-15. august SUURE-JAANIS

 

Folie suvelaagerKaheksa päeva jooksul viivad treenerid läbi akrobaatika- ja  tsirkuseõpitubasid ning loomingulisi mänge.  Toitlustamine on kolm korda päevas, ööbimine ning tegevused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumis ja selle lähiümbruses.

SUVELAAGER SUURE-JAANIS 

Kaheksa päeva jooksul viivad treenerid läbi akrobaatika- ja  tsirkuseõpitubasid, loomingulisi mänge ning väli- ja sporditegevusi. Soe toit on kolm korda päevas, lisaks üks kergem toidukord. Ööbimine ning tegevused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumis ja selle lähiümbruses. Laagrisse ootame Folie õpilasi alates 9. eluaastast. Registreerumine info@tsirkus.ee

Suure-Jaani suvelaagri hind kuni 01. juuni 230.- eurot (hiljem 250.- €) ühele lapsele.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.