Folie

Tsirkus on kunstivorm

Tsirkusestuudio Folie on 2000. aastal asutatud tsirkuse õppekavaga huvikool. Tegutseme Tallinnas Salme ja Nõmme Kultuurikeskustes. Folie põhitegevuseks on akrobaatika- ja tsirkusealase koolituse pakkumine lastele, noortele ja täiskasvanutele. Treenerid nii Eestist kui ka välismaalt õpetavad kõige erinevamaid trikke saltost žongleerimiseni. Tähtsal kohal on avalikud esinemised, laagrid, välisreisid ning etenduste loomine.

Kooli õpetajate ja õpilaste ühiselt loodud etendustesse valame kogu oma loomingulisuse ja trikimeisterlikkuse, kombineerides seda teiste kunstivormidega nagu näiteks tants ja näitlemine. Etendused on noortele suurepärane võimalus eneseväljenduseks.

Folie sooviks on viia tsirkusepisik võimalikult paljude laste ja noorteni. Me pakume sisukat vaba aja veetmise võimalust sportides ning ennast loominguliselt otsides ja leides.

Peame oluliseks tegutseda nii, et treeningutel valitseks positiivne atmosfäär, teineteisest hoolimine  ja abivalmidus. Trenn peab olema tore ja kõigil seal sees hea olla.

Kunst sünnib läbi isiksuste
Tsirkusekunsti töövahendiks on meisterlikkus
Et sünniks etendus, vajame meeskonda koos meisterlike isiksustega