Käputäis olemisi

Folie esinev grupp FF toob lavale etenduse “Käputäis olemisi”. Esietendus Tallinn Treff festivalil 1. juunil 2011 kell 15 Nukuteatri suures saalis.

Aeg: 8. ja 9. septembril kell 18

Koht: KUMU auditooriumis

Idee: Grete Gross

Kujundus: Maarja Roolaht

Esinejad: Anna Kristin Peterson, Elyca Edovald, Grete Gross, Ireen Peegel, Liina Eller, Lizeth Valme, Maarja Roolaht

Eestimaine “Käputäis olemisi” oli üks Tsirkusepuu festivali kõrghetkedest. 8. ja 9. septembril kell 18 toimuvad tsirkusestuudio Folie etenduse “Käputäis olemisi” lisaetendused KUMU auditooriumis.

Uue tsirkuse lavastus “Käputäis olemisi” on meisterlik ja võluv etendus Eesti tsirkuseartistidelt.. Seitse õhuakrobaati tsirkusestuudiost Folie on ühisloominguna toonud lavale etenduse, kus igal tegelasel on jutustada oma lugu ning varuks üllatus vaatajale. Artistid kasutavad kehakeelt kui instrumenti eneseväljenduseks demonstreerides meisterlikkust õhus, maal ja žongleerimises. Etenduse käigus näeme ka tsirkusestuudios Folie leiutatud innovaatilist õhuakrobaatikat kangakiiges (Grete Gross).

Käputäis olemisi on tsirkusestuudio Folie kvaliteedimärk. Kool on saavutanud oma kõrgeima eesmärgi koolitades iseseisvaid meisterlikke loomingulisi artiste. Need noored inimesed on Eesti tsirkuse tänane päev ning võime õigustatult öelda, et tsirkusekunst elab ka Eestis.

Sebastiano Toma, lavastaja, Hamburg: “Artistid täidavad oma rolli läbi etenduse, nad on meisterlikud ja atraktiivsed, väga plastilised olevused. Etendusel on hea koreograafia ja väga ilus valguskujundus”.

Rika Taeymans, tsirkusedirektor, Belgia: “Folie etendus viis meid ainulaadsesse maailma, mis on täidetud originaalsete ideede ja meisterliku tsirkusekunstiga”.

Kalev Tamm, “Lotte” produtsent: “Noorte artistide nakatav ja vahetu esinemisrõõm loob  õdusa  ning muinasjutulise õhkkonna. Laval on seitse erineva karakteriga tegelast, kelle suhteloo jutustamine läbi tsirkusemeisterlikkuse  pakub positiivse elamuse nii väikesele kui ka suurele vaatajale.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.